Hoş Geldiniz G-POINT ADULT - Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman · Oyun Çeviri |

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolup giriş yaptıktan sonra konu oluşturabilir, mevcut konulara yanıt gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajlaşma programınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabileceksiniz. Aynı zamanda hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki daha ne bekliyorsunuz?

Devam Edecek Ren'py VN My Bully Is My Lover Türkçe Pc - Apk

TalhaKa

Yönetici
Yönetici
Efsanevi Üye
Sayın Üye
Sadık Üye
Aktif Üye
Normal Üye
Yeni Üye
Onursal Üye
1688282397228.png
GENEL BAKIŞ
Bu duygu yüklü, anlatıma dayalı oyunda, lisedeki zorbalığın yaralarına katlanmış bir kahramanın yerine geçeceksiniz. Hayatı çekilmez hale getiren bir kızın anılarının peşini bırakmadan, cennet ve cehennemin hem gerçek hem de mecazi alemlerinde yolculuk ettiniz, kimliğinizi yeniden şekillendirdiniz ve intikam yemini ettiniz. Ancak yetişkinlik çağının başlangıcında, geçmişteki kinlere tutunmanın yararsızlığını fark eder ve ilerlemek için bir yol seçersiniz.

Konu Güncellenme Tarihi : 26.02.2024
Geliştirici : NiiChan -
Sürüm : Chapter 1 Bölüm 3 Kısım 2

Windows Oyun Boyutu : 1.47 GB
Android Oyun Boyutu : 1.47GB
Oynama Süresi : 15 Saat +
Tür :
3DCG , Erkek Kahraman , Animasyon , Mobil Oyun , Harem , Romantizm , Dram , Alay
Kurulum :
- RAR'dan çıkarttıktan sonra MyBullyIsMyLover_GPA.exe oyununu çalıştırın.

OYUN LİNKLERİ
Windows - Türkçe

Android - Türkçe

Ekli dosyalar

• ep5_595.jpg
    ep5_595.jpg
    135.3 KB · Görüntüleme: 20
  • ep3_134.jpg
    ep3_134.jpg
    196.5 KB · Görüntüleme: 20
  • ep3_97.jpg
    ep3_97.jpg
    197.8 KB · Görüntüleme: 21
  • i653.jpg
    i653.jpg
    217.1 KB · Görüntüleme: 21
  • i508.jpg
    i508.jpg
    179 KB · Görüntüleme: 20
  • i379.jpg
    i379.jpg
    233.4 KB · Görüntüleme: 18
  • i132.jpg
    i132.jpg
    185.7 KB · Görüntüleme: 18
  • i124.jpg
    i124.jpg
    169 KB · Görüntüleme: 19
  • i49.jpg
    i49.jpg
    195.6 KB · Görüntüleme: 19
fav oyun geldi ya

Bu oyunları seviyorum ama bazen bu tarz bazı oyunları karıştırıyorum devamını bekliyorum

Paylaşım için teşekkürler 👍🏿

Sevdiğim oyunların güncel halin ararken bulduğum, yeni bir site olmasına rağmen birçok oyunun çevirisini gördüm. Umarım uzun soluklu bir site olur ve biz kullanıcılara güzel deneyimler yaşatırsınız. Bu sitede emeği olan herkesin eline sağlık..❤️😍😍
Umarım waifu academy ve deviant anomalies'in güncel hallerinide türkçe olarak oynama şansı verirsiniz....

Sevdiğim oyunların güncel halin ararken bulduğum, yeni bir site olmasına rağmen birçok oyunun çevirisini gördüm. Umarım uzun soluklu bir site olur ve biz kullanıcılara güzel deneyimler yaşatırsınız. Bu sitede emeği olan herkesin eline sağlık..❤️😍😍
Umarım waifu academy ve deviant anomalies'in güncel hallerinide türkçe olarak oynama şansı verirsiniz....
Ağzının tadını biliyon valla reis Waifu academy fav seri

shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6
Geri
Üst Alt